KARJURA

KARJAAN URA shakki

KARIS URA schack

Työväentalo, Kauppiaankatu 22 - Folkets hus, Köpmansgatan 22

Pelipäivä tiistaisin 18:30 noin - cirka 22:00 Speldag på tisdagar

 

KarjURA pelaa taas pikat

 02.06.2020 alkaen klo. 18:00 Stefanin Areenalla.

KarjURA spelar blixtar

  från 02.06.2020  kl. 18:00 på Stefan Arenan, Nabogatan 1


Pelituloksia - Spelresultat:


Karjaan URA 3'+ 2",  18.08.2020

1. Ståhlberg Rabbe      8,0 / 10   30,00

2. Järnström Henrik     8,0        28,50

3. Söderberg Stefan     7,5

4. Högberg Toivo        4,5

5. Mertens Teuvo        1,0

5. Pakkala Juha         1,0



Karjaan URA 3'+ 2",  11.08.2020

Round:  I

1. Ståhlberg Rabbe      5,5 / 6

2. Söderberg Stefan     5,0

3. Järnström Henrik     4,5

4. Högberg Toivo        3,0

5. Mertens Teuvo        2,0

6. Pakkala Juha         1,0

7. Friman Herman        0,0


Round:  II

1. Högberg Toivo        4,0 / 5  O

1. Järnström Henrik     4,0      B

1. Ståhlberg Rabbe      4,0      Y

4. Mertens Teuvo        2,0

5. Pakkala Juha         1,0

6. Friman Herman        0,0



TOPIn 80-v. juhlakisa 04.08.2020, 5 min. + 0 sek.

TOPIs 80-års jubileums turnering


1. Hentunen Asko       MatSK      2343    15,0 / 16
2. Sandholm Klas        KarjURA   2148    14,0
3. Syvälahti Heikki     KarjURA   2101    13,5    91,75
4. Wikman Jimmy       KarjURA   2109    13,5    88,00
5. Söderberg Stefan    KarjURA   1934    12,0
6. Högberg Toivo        KarjURA   1947      9,0
7. Järnström Henrik   ESK            1975     8,5    48,00
8. Wendelin Alf           EkSK         1728      8,5    46,75
9. Lindholm Kurt         HaSS         1739      8,5    41,75
10. Ekberg Leif           EkSK         1859      7,5    35,75
11. Söderberg Roger  KarjURA   1552      7,5    32,75
12. Ekberg Tage         EkSK         1684      4,0
13. Vehanen Pekka    KirkSK      1665      3,5
14. Friman Herman    EkSK         1638      3,0    10,75
15. Pakkala Juha       KarjURA    1591      3,0      8,50
16. Salminen Jari       KarjURA    1556      3,0      8,00
17. Vesanen Mauno  KarjURA    1557      2,0



Karjaan URA, 3'+ 2",  28.07.2020

1. Sandholm Klas       10,0 / 10   !

2. Söderberg Stefan     8,0  ½

2. Ståhlberg Rabbe      8,0  ½

4. Wikman Jimmy         7,5

5. Högberg Toivo        6,5

6. Salminen Jari        4,0

7. Fredriksson Kjell    3,5

8. Vesanen Mauno        3,0

9. Pakkala Juha         2,5

10. Mertens Teuvo       2,0

11. Friman Herman       0,0



Karjaan URA 3'+ 2",  21.07.2020

Round:  I

1. Sandholm Klas        7,0 / 7   !

2. Högberg Toivo        5,0   14,00

3. Ståhlberg Rabbe      5,0   11,00

4. Järnström Henrik     4,0

5. Mertens Teuvo        3,0

6. Söderberg Roger      2,0    5,00

7. Fredriksson Kjell    2,0    2,00

8. Friman Herman        0,0


Round:  II

1. Järnström Henrik     4,0 / 5   9,00

2. Ståhlberg Rabbe      4,0    7,00

3. Sandholm Klas        3,0

4. Högberg Toivo        2,0    4,00

5. Mertens Teuvo        2,0    2,00

6. Friman Herman        0,0



Karjaan URA, 3'+ 2",  14.07.2020

1. Sandholm Klas       10,0 / 10   !

2. Högberg Toivo        8,0

3. Bergman Christer     7,0   26,50

4. Järnström Henrik     7,0   24,00

5. Söderberg Stefan     7,0   23,00

6. Vehanen Pekka        4,5

7. Fredriksson Kjell    3,5

8. Mertens Teuvo        3,0    7,25

9. Söderberg Roger      3,0    5,25

10. Pakkala Juha        2,0

11. Hukka Sakari        0,0



Karjaan URA, 3'+ 2",  07.07.2020

1. Järnström Henrik    10,0 / 11

2. Högberg Toivo        9,0   43,00

3. Wikman Jimmy         9,0   38,00  1

4. Sandholm Klas        9,0   38,00  0

5. Söderberg Stefan     6,0

6. Siuvola Timo         5,0   17,50

7. Bergman Christer     5,0   14,50

8. Söderberg Roger      4,5

9. Fredriksson Kjell    3,5

10. Vehanen Pekka       3,0

11. Pakkala Juha        1,0    6,00

12. Vesanen Mauno       1,0    1,00



Karjaan URA, 3'+ 2",  23.06.2020

1. Sandholm Klas       11,0 / 11 !

2. Högberg Toivo        9,5

3. Ståhlberg Rabbe      9,0

4. Söderberg Stefan     8,5

5. Järnström Henrik     5,5

6. Fredriksson Kjell    5,0

7. Bergman Christer     4,5

8. Vehanen Pekka        4,0

9. Söderberg Roger      3,5

10. Mertens Teuvo       2,5

11. Pakkala Juha        2,0

12. Friman Herman       1,5



Karjaan URA, 3'+ 2",  16.06.2020

1. Järnström Henrik    10,0 / 11  47,25

2. Ståhlberg Rabbe     10,0       46,00

3. Söderberg Stefan     9,0

4. Mertens Teuvo        6,0

5. Vehanen Pekka        5,5

6. Fredriksson Kjell    5,0       19,50

7. Högberg Toivo        5,0       17,50

8. Bergman Christer     5,0       15,00

9. Salminen Jari        4,0

10. Friman Herman       3,0

11. Söderberg Roger     2,0   

12. Pakkala Juha        1,0



Karjaan URA 5+5 min.,  02.06.2020

Round:  I

1. Järnström Henrik     7,5 / 9

2. Wikman Jimmy         6,5   23,00

3. Högberg Toivo        6,5   22,75

4. Söderberg Stefan     6,0   21,00

5. Ståhlberg Rabbe      6,0   20,50

6. Fredriksson Kjell    4,5   13,25

7. Röyks Petter         4,5   11,25

8. Söderberg Roger      2,5   

9. Friman Herman        1,0

10. Pakkala Juha        0,0


Round:  II

1. Ståhlberg Rabbe      5,0 / 6

2. Söderberg Stefan     4,5   11,00

3. Högberg Toivo        4,5   10,25

4. Fredriksson Kjell    2,5    4,25

5. Friman Herman        2,5    3,50

6. Röyks Petter         2,0

7. Pakkala Juha         0,0



Karjaan URA 5+5 min.,  10.03.2020

Round:  I

1. Söderberg Stefan     9,5 / 10

2. Högberg Toivo        9,0

3. Ståhlberg Rabbe      8,5

4. Wendelin Alf         5,5

5. Fredriksson Kjell    5,0

6. Söderberg Roger      4,5

7. Vesanen Mauno        4,0

8. Pakkala Juha         3,5

9. Wendelin Melanie     3,0

10. Kevin Kurt          2,0

11. Friman Herman       0,5


Round:  II

1. Ståhlberg Rabbe      6,5 / 7

1. Högberg Toivo        6,5

3. Wendelin Alf         4,5

4. Vesanen Mauno        3,5

5. Pakkala Juha         2,5

6. Kevin Kurt           2,0

7. Wendelin Melanie     1,5

8. Friman Herman        1,0


Karjaan URA 5+5 min.,  03.03.2020

1. Ståhlberg Rabbe     10,0 / 10 !
2. Fredriksson Kjell    7,0
3. Holmqvist Reijo      6,0
4. Kaskinen Tommy       3,0
5. Pakkala Juha         2,5
6. Kevin Kurt           1,5



Karjaan URA 5+5 min.,  18.02.2020

Round:  I

1. Högberg Toivo        9,0 / 10   1

1. Ståhlberg Rabbe      9,0        1

3. Fredriksson Kjell    5,5

4. Kevin Kurt           3,0

5. Pakkala Juha         2,0

6. Vesanen Mauno        1,5


Round:  II

1. Ståhlberg Rabbe      4,0 / 4  !

2. Högberg Toivo        3,0

3. Pakkala Juha         2,0

4. Kevin Kurt           1,0

5. Vesanen Mauno        0,0


SSL - FSF

Div. 1, 4. kierros su 09.02.2020

TammerSh 2            - KarjUra               4 - 0

Sorvari Jarmo    2043 - Syvälahti Timo   2209 1 - 0
Harju Jukka      2057 - Sandholm Klas    2187 ½ - ½
Mäki Juha        2067 - Syvälahti Heikki 2077 ½ - ½
Kaatiala Pekka   2039 - Wikman Jimmy     2067 ½ - ½
Pietarinen Petri 2010 - Nurk Ivo         2090 ½ - ½
Karttinen Risto  1897 - Hellen Bo        2069 1 - 0
Mustelin Juhani  1918 - Wendelin Alf     1672 1 - 0
Multanen Jimi    1892 - Salminen Jari    1650 1 - 0


SSL - FSF

Div. 1, 6. kierros la 08.02.2020

KS-58                 - KarjUra               2 - 1

Yrjölä Jouni     2314 - Syvälahti Timo   2209 0 - 1
Tuomala Timo     2200 - Sandholm Klas    2187 ½ - ½
Lehtioksa Jorma  2174 - Syvälahti Heikki 2077 ½ - ½
Lauren Martti    2158 - Wikman Jimmy     2067 ½ - ½
Viljava Tapani   2130 - Nurk Ivo         2090 ½ - ½
Kivipelto Kaj    2129 - Hellen Bo        2069 ½ - ½
Tauriainen Marko 2109 - Wendelin Alf     1672 1 - 0
Pessi Juha       2089 - Salminen Jari    1650 1 - 0


Div. 3, 5. kierros la 08.02.2020

SalSK 3               - KarjUra 2             2 - 0

Annala Esa       1664 - Miettinen Keijo  1898 ½ - ½
Ame Kimmo        1589 - Strebelle Samuel 1653 1 - 0
Korkeaoja Riku   1528 - Wikman Bengt     1692 ½ - ½
Enkel Vladimir   1491 - Vesanen Mauno    1597 ½ - ½
Rask Rauno       1463 - w.o.                  1 - 0



Karjaan URA 5+5 min.,  04.02.2020

1. Söderberg Stefan    15,0 / 18   111,50

2. Högberg Toivo       15,0        107,00

3. Ståhlberg Rabbe     14,0

4. Röyks Petter        10,5

5. Holmqvist Reijo      9,5         60,75

6. Kaskinen Tommy       9,5         56,25

7. Fredriksson Kjell    7,0

6. Vesanen Mauno        4,0

9. Pakkala Juha         3,0

10. Kevin Kurt          2,5



Karjaan URA 5+5 min.,  28.01.2020

Round:  I

1. Ståhlberg Rabbe      6,0 / 6   !

2. Kevin Kurt           2,0       4,00

2. Fredriksson Kjell    2,0       4,00

2. Pakkala Juha         2,0       4,00


Round:  II

1. Ståhlberg Rabbe      3,0 / 3   !

2. Fredriksson Kjell    2,0

3. Kevin Kurt           1,0

4. Pakkala Juha         0,0



Karjaan URA 5+5 min.,  21.01.2020

Round:  I

1. Ståhlberg Rabbe      9,0 / 10   1

1. Högberg Toivo        9,0        1

3. Fredriksson Kjell    5,0

4. Pakkala Juha         3,0

5. Vesanen Mauno        2,0        8,00

6. Salminen Jari        2,0        5,00


Round:  II

1. Ståhlberg Rabbe      4,5 / 5

2. Söderberg Stefan     4,0

3. Högberg Toivo        3,5

4. Fredriksson Kjell    2,0

5. Pakkala Juha         1,0

6. Vesanen Mauno        0,0



Karjaan URA 5+5 min.,  14.01.2020

1. Söderberg Stefan     9,0 / 10   1

1. Ståhlberg Rabbe      9,0        1

3. Pakkala Juha         5,0

4. Salminen Jari        4,5

5. Söderberg Roger      1,5

6. Friman Herman        1,0



SSL - FSF

Div. 1, 5. kierros la 11.01.2020

AkaaS                - KarjUra               2 - 1

Sisättö Olli    2324 - Syvälahti Timo   2206 ½ - ½

Innala Heikki-P 2254 - Sandholm Klas    2185 ½ - ½

Tuomala Tapio   2085 - Syvälahti Heikki 2066 0 - 1

Pyykkönen Mika  2051 - Wikman Jimmy     2078 1 - 0

Kekki Jorma     1941 - Nurk Ivo         2094 ½ - ½

Tiiva Eetu      1919 - Hellen Bo        2073 ½ - ½

Rantanen Veikko 1912 - Wilson Victor    1879 ½ - ½

Mikkonen Harri  1945 - Wikman Bengt     1700 1 - 0


Div. 3, 4. kierros la 11.01.2020

KarjUra 2            - ÅmSK                  2 - 2

Miettinen Keijo 1891 - Jönsson Patrick  1676 1 - 0

Strebelle Samuel1718 - Pökelmann Thomas 1590 0 - 1

Salminen Jari   1675 - Röyks Petter     1575 0 - 1

FredrikssonKjell1607 - Ekström Håkan    1534 1 - 0

Vesanen Mauno   1607 - Kaskinen Tommy   1435 ½ - ½



SSL - FSF

Div. 1, 3. kierros la 23.11.2019

KarjUra               - RaahLi               2 - 4

Syvälahti Timo   2213 - Kauppila Osmo  2321  0 - 1
Sandholm Klas    2182 - Huovinen Jere  2270  ½ - ½
Syvälahti Heikki 2108 - Wallin Aleksi  2211  0 - 1
Wikman Jimmy     2077 - Pitkäaho Arto  2097  ½ - ½
Titovets Sergei  2072 - Mäkelä Lauri   2086  0 - 1
Nurk Ivo         2084 - Lauronen Timo  2060  1 - 0
Hellen Bo        2064 - Peltomaa Jukka 2032  1 - 0
Wilson Victor    1890 - Aapola Lauri   1990  0 - 1



SSL - FSF

Div. 1, 2. kierros la 19.10.2019

KarjUra               - TuTS 2               1 - 3
Timo Syvälahti   2219 - Kuznetsov Feli 2352  0 - 1
Klas Sandholm    2183 - Pihlajasalo Ha 2154  ½ - ½
Syvälahti Heikki 2120 - Morant Paul    2042  0 - 1
Titovets Sergei  2073 - Nikolakaros Ki 2029  ½ - ½
Nurk Ivo         2087 - Norri Roger    1957  ½ - ½
Hellen Bo        2069 - Suominen Antti 1854  ½ - ½
Söderberg Stefan 1895 - Asikainen Eeli 1828  0 - 1
Miettinen Keijo  1884 - Salvi Tuomas   1676  1 - 0


Div. 3, 2. kierros la 19.10.2019

TuTS/3                 - KarjUra/2           0 - 5

Koota Ilkka     1842   - Wikman Bengt  1683  1 - 0

Tuominen Matias 1718   - Wendelin Alf  1669  ½ - ½

Tuominen Kari   1628   - Salminen Jari 1678  ½ - ½

Stockfelt Jesse 1660   - Fredriksson K 1627  1 - 0

Rantamo Keijo   1595   - Vesanen Mauno 1583  0 - 1


Tasapeliasema / Remiställning?  (Mustan siirto-Svarts drag)

Valkoisen paras siirto / Vits bästa drag?



SSL - FSF

Div. 1, 1. kierros la 14.09.2019

VSS                    - KarjUra              3 - 4

Kinnunen Kari     2151 - Syvälahti Timo 2210  0 - 1
Laukkanen Jere    2126 - Sandholm Klas  2184  ½ - ½
Tammela Kari      2116 - TitovetsSergei 2082  1 - 0
Alho Mikko        2094 - Nurk Ivo       2076  0 - 1
Linqvist Grels    2000 - Hellen Bo      2060  0 - 1
Helander Benjamin 1959 - Wilson Victor  1902  1 - 0
Peltomäki Jarmo   1914 - Wikman Bengt   1745  1 - 0
Fagerholm Rainer  1779 - Salminen Jari  1647  0 - 1


Div. 3, 1. kierros la 14.09.2019

KarjUra/2          – AS                  0 - 5

Högberg Toivo 1722 - Puhtila Marko 2061  0 - 1
Wendelin Alf  1674 - Ojanen Jyrki  2012  0 - 1
Vesanen Mauno 1587 - Eriksson Tom  1952  0 - 1
Garcia Bruno  1428 - Lehtinen Tero 1853  0 - 1

W.O.                                     0 - 1





 


Pelituloksia - Spelresultat 2019


Pelituloksia - Spelresultat 2018


Pelituloksia - Spelresultat 2017

 

 

Joukkue-SM 2020 - 2021


SSL, 2-divisioona:

Lohko 1


1. kierros la 12.9.2020
Karjaa   12:00  KarjUra   – KäpSK 2         Ei pelattu
Loimaa  12:00  LoimSK  – LautSSK 2      2½ - 2½
Areena  15:30  EtVaS 4 – I-HSK                 ½ - 4½


2. kierros su 13.9.2020
Areena  12:00  LauttSSK 2 – KarjUra
Hki          12:00  EtVaS 4       – SalSK 2
Areena   12:00  I-HSK           – KäpSK 2


3. kierros la 17.10.2020
Loimaa  10:00    LoimSK  – KarjUra
Salo        12:00   SalSK 2  – I-HSK
Areena   12:00   KäpSK 2 – LauttSSK 2


4. kierros la 14.11.2020
Salo       12:00    SalSK 2 – KäpSK 2
Loimaa  12:00    LoimSK – EtVaS 4

su 15.11.2020

Areena   12:00    I-HSK    – LauttSSK 2


5. kierros la 09.01.2021
Hki          10:00    EtVaS 4       – KarjUra
Areena   12:00    LauttSSK 2 – SalSK 2
Areena   15:30    KäpSK 2      – LoimSK


6. kierros la 13.02.2021
Karjaa    12:00     KarjUra        – I-HSK
Salo        12:00    SalSK 2       – LoimSK
Areena   12:00    LauttSSK 2 – EtVaS 4


7.kierros la 13.03.2021
Karjaa     12:00    KarjUra   – SalSK 2
Areena    TBD     I-HSK      – LoimSK
Areena     TBD    KäpSK 2 – EtVaS 4



SSL, 3-divisioona:

Lohko 4


la 12.09.2020
klo ?       Raasepori     KarjUra 2 – HaSS             Ei pelattu
klo 12.00 Salo             SalSK 3 – KirkSK             Ei pelattu

klo ?       Raasepori     ÅmSK - SK Ninja 2         Ei pelattu


la 17.10.2020
klo 12.00 Hanko           HaSS – SalSK 3
klo 12.00 Åminnefors    ÅmSK – KarjUra 2

su 18.10.2020

klo 10.00 HSL Areena  SK Ninja 2 - KirkSK


la 14.11.2020
klo 12.00 Salo               SalSK 3 – ÅmSK
klo 12.00 Kirkkonummi   KirkSK – HaSS

klo 12.00 Raasepori      KarjURA 2 - Sk Ninja 2


la 09.01.2021
klo 12.00 Åminnefors     ÅmSK – KirkSK
klo 12.00 Raasepori       KarjUra 2 – SalSK 3

Tammikuu HSL Areena   Sk Ninja 2 - HaSS


la 13.02.2021
klo 12.00 Kirkkonummi    KirkSK – KarjUra 2
klo 12.00 Hanko             HaSS – ÅmSK

klo 12.00 Salo                SalSK 3 – Sk Ninja 2




SSL, 1-Divisioona 2019/20:


Tulospalvelu


LOHKO A:


1.k 14.09.2019
RaahLi  - AkaaS     3 - 1
TuTS/2  - KS-58     1 - 2
VSS     - KarjU     3 - 4
PSY     - TamSh/2   5 - 2


2.k 19.10.2019
RaahLi   - TamSh/2  8 - 0
AkaaS    - PSY      1 - 1
KS-58    - VSS      3 - 0
KarjU    - TuTS/2   1 - 3


3.k 23.11.2019
KarjU    - RaahLi   2 - 4
AkaaS    - VSS      1 - 1
TamSh/2  - TuTS/2   6 - 1
PSY      - KS-58    1 - 3


4.k 24.11.2019
TamSh/2  - KarjU    4 - 0  09.02.-20
VSS      - PSY      3 - 4

TuTS/2   - RaahLi   1 - 6
KS-58    - AkaaS    3 - 0


5.k 11.01.2020
RaahLi   - VSS      5 - 2
AkaaS    - KarjU    2 - 1
PSY      - TuTS/2   3 - 1
TamSh/2  - KS-58    0 - 2


6.k 08.02.2020
PSY      - RaahLi   1 - 4
AkaaS    - TamSh/2  3 - 3
VSS      - TuTS/2   2 - 3
KS-58    - KarjU    2 - 1


7.k 14.03.2020

RaahLi   - KS-58    2 - 1
KarjU    - PSY      8 - 0 
TamSh/2  - VSS      Siirretty
TuTS/2   - AkaaS    8 - 0


RaahLi      7  7 0 0  32 -  8  14
---------------------------------
KS-58       7  6 0 1  16 -  5  12
PSY         7  3 1 3  15 - 22   7

TuTS 2      7  3 0 4  18 - 20   6

TammerSh 2  6  2 1 3  15 - 19   5

AkaaS       7  1 3 3   8 - 20   5

---------------------------------
KarjUra     7  2 0 5  17 - 18   4
VSS         6  0 1 5  11 - 20   1



KarjURA, Rtg-Ø: 2093

Name              NRtg   IRtg
Syvälahti, Timo   2215   2202
Sandholm, Klas    2184   2227
Syvälahti, Heikki 2117   2066
Wikman, Jimmy     2084   2127
Titovets, Sergei  2075   2068
Nurk, Ivo         2072   2086
Hellen, Bo        2060   1999
Söderberg, Stefan 1895   1923



SSL, 3-Divisioona 2019/20:


III-divisioonan nousukarsinnan otteluparit ovat seuraavat. Otteluiden voittajat nousevat II-divisioonaan JSM-kaudelle 2020–2021.



III-divisioona, nousukarsinta, ottelut 27.6.2020:


HaSS - AS 1-3

Rehn Ralf               - Levomäki Rikumatti     1 - 0

Bergman Thomas  - Puhtila Marko               ½ - ½

Österlund Magnus - Keto-Tokoi Markko      0 - 1

Lindholm Kurt       - Eriksson Tom                0 - 1

Lindholm Lars       - Lehtinen Tero                0 - 1



14.03.2020:

Me-Ra     – I-HSK/3      4 - 0

HyvSK     – HSK/3        3 - 1
HaSS      – AS           1 - 3
VammSK/2  – TammerSh/5   2 - 2
JyS/3     – KurVi/2      0 - 5
OSS/2     – SeinSK/2     3 - 1


15.03.2020:

X         ­­­­­­– KäpSK/2      1 - 2

Aatos/2   – KUSK         0 - 5


III-divisioona, lohko 4

X          4  4 0 0  14 -  3   8

HaSS       4  3 0 1  11 -  3   6

MatSK 6    4  1 1 2   4 - 10   3

LeppSisu   4  1 0 3   6 - 12   2

KirkSK     4  0 1 3   3 - 10   1


III-divisioona, lohko 6

AS         4  4 0 0  19 -  1   8  

SalSK 3    4  2 1 1   7 -  8   5

ÅmSK       4  1 2 1   8 -  8   4

TuTS 3     4  1 0 3   3 - 12   2

KarjUra 2  4  0 1 3   3 - 11   1


*  *  *  *  *  *


Lohko 6:


1. kierros la 14.09.2019
KarjUra/2 – AS          0 - 5

ÅmSK      – SalSK/3     2 - 2


2. kierros la 19.10.2019
AS         – ÅmSK        4 - 1
TuTS/3     – KarjUra/2   2 - 1


3. kierros la 23.11.2019
ÅmSK       – TuTS/3      3 - 0
SalSK/3    – AS          0 - 5


4. kierros la 11.01.2020
TuTS/3     – SalSK/3     1 - 3
KarjUra/2  – ÅmSK        2 - 2


5. kierros la 08.02.2020
SalSK/3    – KarjUra/2   2 - 0
AS         – TuTS/3      5 - 0


AS          4  4 0 0  19 -  1  8

SalSK 3     4  2 1 1   7 -  8  5

ÅmSK        4  1 2 1   8 -  8  4

TuTS 3      4  1 0 3   3 - 12  2
KarjUra 2   4  0 1 3   3 - 11  1


KarjUra/2
1. Victor Wilson
2. Keijo Miettinen
3. Viktor Enberg
4. Toivo Högberg
5. Samuel Strebelle


 *      *      *      *      *      *

Get in touch: